Blog > Komentarze do wpisu

 

... kurzem strasznie. Jakoś nie ma czasu na pisanie. Wiem, śmiesznie to brzmi z ust osoby niepracującej, ale cóż ;) Jakoś w wolnej chwili wolę złapać druty w ręce i podziergać niż klepać w klawiaturę ;)

To mały skrót co u nas.

- Mieszkania nie kupiliśmy, o tym pisałam. Wygląda na to, że będziemy musieli iść do sądu, żeby odzyskać swój zadatek. Na razie czekamy na papiery z banku, a pani od mieszkania chyba bardzo polubiła nasze pieniążki i zwracać ich po dobroci nie chce. Cóż, jak trzeba będzie to się do sądu pójdzie...

-Młoda ma za sobą pierwszy tydzień w przedszkolu. Bardzo jej się podoba, wraca zadowolona i uśmiechnięta, a rano nie ma żadnych problemów z budzeniem i szykowaniem do wyjścia. Kontakt z rówieśnikami dobrze jej robi.

- Wreszcie wzięłam dupsko w troki i zamknęłam działalność. Od dwóch lat była zawieszona i odkładałam zamknięcie w nieskończoność, bo jakoś nie chciało mi się znowu ganiać po urzędach, ale już na szczęście mam to z głowy.

- Dziergam, dziergam, dziergam. Właśnie skoczyłam i podpięłam do blokowania tunikę, więc wkrótce jakieś fotki, chociaż jakoś nie do końca odpowiada mi efekt... Cóż, zobaczycie, ocenicie ;) Teraz na druty wskakuje ciepły kardigan dla małej na drogę do przedszkola ;)

-A jak nie dziergam, to na 80% albo właśnie jestem w lesie, albo przebieram grzyby, albo je składam w słoiki. Jestem maniaczką grzybobrania i ganiam w mężem kiedy tylko mamy możliwość. Sezon się kończy, ale może jeszcze coś się nazbiera ;)

 

czwartek, 13 września 2012, zona_trepa

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: pamietnikpanidomu, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/09/13 13:12:26
Przykre z mieszkaniem:( przed pójściem do sądu sugeruję dokładnie przeczytać w umowie przedwstępnej czy Pani dostała zadatek czy zaliczkę - to różnica istotna.
Sweterki cudne, podglądam od jakiegoś czasu te cudeńka:)
-
Gość: rysiowa, *.suwalki.vectranet.pl
2012/09/14 07:47:10
no w końcu jakieś wieści ... szkoda z tym mieszkaniem :/ a na oku brak nowego co ??