Blog > Komentarze do wpisu

wezwaliście mnie więc jestem

Nie wiem czy na długo, nie wiem czy uda się do pisania wrócić, nie wiem, czy chcecie jeszcze to czytać i czy mam jeszcze coś ciekawego do napisania.

Czas mija szybko. Karola od poniedziałku idzie do pierwszej klasy. Z tej okazji wyremontowaliśmy jej pokój, żeby był mniej zamkiem księżniczki, a bardziej pokojem pierwszoklasistki. No i bez gruntownych porządków się nie obyło. Dwa wielkie wory śmieci z pokoju wyszły, więc jest szansa, że książki się zmieszczą ;)

Kostek ma już prawie 10 miesięcy. Jest moim oczkiem w głowie. Wiem, że już nie będę miała w domu niemowlaka, więc staram się czerpać z tego jego niemowlęctwa ile się da. O nie, nie jest aż tak różowo, bo nocy nadal nie przesypia, ba, często wstaje więcej niż noworodek. Ale póki co jeszcze daję radę. Oczy trzeba mieć dookoła głowy, bo raczkuje i chodzi już przy meblach. Mebli też gryzie swoimi dziesięcioma zębami. Szybko mi rośnie chłopak.

A mąż? Znowu wybiera się na misję. Tym razem kierunek Kosowo. Wszyscy pytają mnie czemu pozwalam mu jechać. Fakt, wolałabym mieć go na miejscu, ale jakoś nigdy nie rozpatrywałam tego w kategoriach pozwalania, taką ma pracę. W tej chwili wolę żeby jechał tam niż na Ukrainę.

Rodzina pochłania mnóstwo czasu, ale udaje mi się choć chwilkę czasu wysupłać na dziergania. Może nie codziennie, może nie tyle, ile bym chciała, ale jednak coś tam powoli się tworzy. Tych, którzy śledzili moje udziergi, zapraszam ponownie do zalajkowania fanpejdża na facebooku. https://www.facebook.com/handmadebyhandzik?ref=bookmarks

Do zobaczenia!

piątek, 29 sierpnia 2014, zona_trepa
Tagi: kobieta

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
guzikowianka
2014/08/30 08:05:14
dobrze wiedzieć, że u Was wszystko w porządku; pozdrów Drugą Połowę i powiedz, że taaaaaaaaaak mu tego Kosowa zazdroszczę - powodzenia!
-
2014/09/25 12:01:51
Widzę czyli wszystko do przodu choć łatwo nie jest. Szczególnie ważne byś czerpała radość z Kostka, wspomnienia tak małych dzieci są jak obecne notowania złota - nigdy nie tracą na wartości. Pozdrawiam!
-
2014/10/28 12:48:41
Tylko dla czego piszesz tylko na wezwanie? Przydałoby się byś po prostu chciała się tutaj pojawiać :) Twoje posty muszą być spontaniczne i niewymuszone, a nie jak z HP urządzenia wielofunkcyjne - od linijki i zgodnie z harmonogramem :)