Blog > Komentarze do wpisu

kolejna :)

Znowu popełniłam czapkę, tym razem dla męża. Ów małżonek mój odnośnie czapek wymagający jest niezwykle. Czapka musi być dopasowana, ma zasłaniać całe uszy i czoło, no i nie może być z tyłu zwisająca, wbrew obecnej modzie. Prucie było oczywiście, ale w końcu udało się :) Oto i ona na nosicielu.

 

czapka na drutach

 

czapka na drutach

 

I jeszcze wam się pochwalę. Dziś matka polka ma wolne :) Rano zostawiłam dom i dzieci mężowi, a sama pojechałam do koleżanki na kawkę. Wróciłam, dziecię młodsze spało, obiad się gotował. Po obiedzie mąż zgarnął dzieci i pojechał do siostry, a ja machnęłam sobie beauty sleep, obejrzałam odcinek "Masters of sex" z drutami w rękach, a teraz chyba zrobię sobie spokojną kąpiel, bez berbecia latającego z wrzaskiem po łazience i wrzucającego mi do wanny co tylko znajdzie :) Kochanie, za taką sobotę to ci co i rusz czapki mogę robić!

sobota, 10 stycznia 2015, zona_trepa

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: lampywdomu.pl, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
2015/05/29 15:21:17
Świetny produkt :) Z niecierpliwością czekam na więcej prezentacji.
-
Gość: Marta, 185.122.174.*
2018/11/18 17:35:18
Podziwiam Twój talent a przede wszystkim cierpliwość do takich prac ręcznych. Wykonanie ich musiało zająć Ci sporo czasu prawda? Rezultat naprawdę świetny. Sprzedajesz gdzieś swoje produkty?