Kategorie: Wszystkie | drutowo | kuchennie | życiowo
RSS
poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Nareszcie jest! Wiosna dotarła i na mazury! Słońce świeci, śniegi prawie wszędzie stopniały, trawa zaczyna rosnąć a na jeziorze lód zaczyna puszczać ;) Czyli wygląda na to, że zima poszła w cholerę. No i czas najwyższy, bo już tak się tego słońca chciało, że szok!

A co u nas? Sporo zmian, o których na razie nie chcę jeszcze pisać, może za jakiś czas trochę się wygadam ;) Ale nie ma co się martwić, wygląda na to, że będą to zmiany na lepsze. Będę też miała teraz więcej czasu dla siebie, więc może uda mi się powrócić do zaniedbanego dziergania. Wstyd się przyznać, ale dziabię jeden sweter już od ponad 2 miesięcy i nawet go już kończę, ale jakoś nie mogę zabrać się do zamówienia brakującego motka włóczki i zakończenia dzieła. Do łask za to z braku laku wróciła narzuta na łóżko młodej, która jest chyba moim najdłuższym projektem. Może za tym podejściem uda mi się wreszcie ją skończyć? Ciężko powiedzieć, bo ostatnio znów mam do wszystkiego raczej słomiany zapał, co widać nawet po częstotliwości publikowania postów na blogu. Ale mam nadzieję, że niebawem się rozruszam i wszystko wróci do normy. Wybaczcie moje niedbalstwo i wierzcie, powód mam niezły, a okaże się to wkrótce ;) Cierpliwości!

środa, 03 kwietnia 2013

Tak właśnie stwierdziła ostatnio moja ciotka, wierna czytelniczka bloga. No i fakt, dupa, nie będę się wypierać, bo tak właśnie jest. Jakoś ostatnio i czasu i serca mi do bloga brakuje. Dużo różnych spraw zaprząta mi myśli, doba skurczyła się do śmiesznych rozmiarów, a do tego konkretny leń zalazł mi za skórę. Nawet dziergać się nie chce, chociaż coś tam dłubię, więc może niebawem skończę i będzie okazja udowodnić, że jeszcze żyję ;) Chociaż ledwo. Wiosny nie widać, chęć do życia jakoś się z człowieka ulatnia, nic tylko zimno i śnieg...

Tagi: blog kobieta
10:42, zona_trepa , życiowo
Link Komentarze (1) »